| TraficDeMentosane a întrebat:

Nu de mult am vazut un film, si nu stiu cum se numeste sad.
Era cu niste adolescenti, care erau prieteni. La inceputul filmului unul din ei era la o cafenea, si s-a intalnit cu prietena lui, dar inainte sa vina fata el a adormit si a avut un cosmar, in care era unul cu cutite in loc de degete si l-a taiat. Cand s-a trezit si in realitate era taiat la mana. A venit fata si el i-a povestit ca de 3 zile nu a mai dormit, pentru ca visele lui sunt reale. Apoi a luat cutitul, si s-a taiat la gat, dar de fapt visa, si totusi a murit. dupa innmormantare fata a trecut prin acelasi lucru.
Nu mai stiu cati au mai murit, dar stiu ca au mai ramas 2, un baiat si o fata care au aflat cine era cel din vis, si l-au omorat. Freddie il chema parca thinking
Stiti cumva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| ADAA a răspuns:

NIGHTMARE ON ELM STREET - COSMAR PE ELM STREET ...asta e.http://www.filmstore.ro/......treet.html