| Vladsnllgddvff a întrebat:

Nu imi aduc aminte numele filmului, dar descrierea este asa gen mama a unui copil pleaca de acasa in fiecare saptamana si mereu venea inapoi dar odata s-a dus si nu a mai venit iar copilul a plecat in lume apoi a gasit un baiat mai mare si statea cu el apoi la final parca voiau sa se urce intr-un tren dar asta nu a putut si a ramas singur sa lupte pentru viata lui.
Stie cineva numele filmuluo va rog

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nobody Knows (2004), Lion (2016), Homecoming (1996) On Our Own (1988)?
(vezi dacă-l regăsești)

| Vladsnllgddvff explică (pentru floresdemayo):

Mersi mjlt l-am gasit e unul din astea lion