| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti un film indian in care joaca Salman Khan impreuna cu Rani Mukherjee? Era mai vechi; tot ce stiu e ca a murit fratele ei mai mic alunecand de pe acoperis parca. Ea tot vizita mormantul sau, pana l-a vazut pe el (Salman). S-au indragostit, insa parintii nu erau de acord. Cei 2 nu si-au vazut parintii abia dupa ce s-a nascut copilul lor. Cam atat tin minte... m-ati putea ajuta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti sigura ca este filmul in care juca Salman si Rani! Asi putea sa-ti spun c-am vazut majoritatea filmelor cu Salman, dar nu-mi amintesc despre asta.Am toate filmele lui si te puteam ajuta, dar cum ti-am spus nu-mi amintesc despre asta!

| ssgogeta a răspuns (pentru anonim_4396):

E khamoshi din 96 dar nu e cu rani mukerjee e filmul ala super cu annie si parintii ei surdo-muti fratele lui annie cade de pe acoperisul bisericii in timp ce annie si parintii ei se roaga

| DamnedShadow a răspuns (pentru ssgogeta):

Da, acesta e filmul. L-am vazut demult si mi-a placut foarte mult! Multumesc frumos!

| ssgogeta a răspuns:

Ba da filmul se numeste khamoshi e din 91 parca http://www.youtube.com/watch?v=SGeWcFp7pn8&feature=related fratele ei cade de pe acoperisul bisericii si moare in timp ce parintii ei surdo-muti se roaga in biserica este cel mai trist film indian din cate cunosc sa imi zici daca am avut dreptate daca e asta filmul pe care il cauti superb film