| Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Nu stiu cum se numeste acest film, a fost pe protv acum vreo 2-3 saptamani cu 4 hoti care jefuiesc o banca, 3 dintre ei intra in banca iar unul ii asteapta la iesire cu masina ( soferul). EI furasera bijuteri, bani in jur de 3000 000 de dolari iar la impartire soferul impusca 2 dintre ei, unul reuseste sa scape iar apoi incepand sa-l urmareasca. Aaa pe sofer il chema SKIP din ce imi aduc aminte. Va rogg mult dau funda :*

1 răspuns:
| robert35 a răspuns:

Filmul se numeste setup si este din 2011 cu 50 Cent si bruce willis este un film bun rau