| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca reusiti sa va dati seama filmul pe care il caut dar daca m-ati ajuta ati fi mari!
Treaba sta in felul urmator, filmul cred ca e cu Cehi, este vorba de de niste batranei, el lucra pe taxi si isi mai inseala nevasta cu o femeie tanara, doamna cea batrana nevasta acestuia stia povestea sotului dar nu i-a zis nici-odata, aceasta la un momendat a murit si nu mai stiu cum i-a spus ca stia pentru ca i-a gasit casete, scrisori nu mai stiu exact ce in pod! Si imi mai aduc aminte de niste momente cand ii duce el flori la cruce si pe langa florile lui ii mai aducea un domn batran orb! ceva ceva pe acolo nu mai stiu exact povestea, si as vrea cu mare pret sa il revad, Si parca cel batran ii povesteste totul actualului ginere! Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă l-ai văzut la TV, zi-mi anul în care l-ai vizionat (+ postul TV).

| JohannesZu a răspuns (pentru floresdemayo):

Multumesc mult pentru ajutor dar l-am vazut la PC!

1 răspuns: