| mroxana a întrebat:

O recomandare pentru mine, ce serial imi recomandati? Un serial foarte frumos. Voi ce urmarit? Multumesc anticipat happy

12 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

TVD

| faramatania a răspuns:

The Vampire Diaries
True Blood
Teen Wolf
Hemlock Grove
Pretty Little Liars
Gossip Girl
The O.C.
The Carrie Diaries
Hellcats
Arrow
Game Of Thrones
Merlin
Charmed
Orphan Black
Cult
Continuum
The Americans
Lost
Banshee
Lost Girl
The Originals (din 3 Oct. 2013)

| 000MadMAX000 a răspuns:

Eu urmaresc The Vampire Diaries si Supernatural, sunt foarte super, mai ales primul e plin de conflict, dragoste si toate cele, ti le recomand.

| mroxana explică (pentru 000MadMAX000):

Multumesc mult happy La the vampire diaries ma uit si eu, dar voi urmari si supernatural happy

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru mroxana):

Cu mare placere, e bun si supernatural ai 8 sezoane de vazut pana acum, si apare 9 acum odata cu sezonul 5 din TVD, e mai multa actiune in supernatural, monstrii si chestii, dar firul povestii e interesant daca iti place si te pasioneaza genul.winking

| minda23 a răspuns:

Da si eu urmaresc destine implinite, dar si suflete pereche.

| TaLyDa a răspuns:

1.-Supernatural
-The vampire diaries
-Teen wolf
-Printesa vampirilor
2.Intalnirea inimilor
Suleyman Magnificul sub domnia iubirii
Iffet
Cu capul in nori

| Miasiko a răspuns:

Eu ma uit acum la the master's sun

| Nicusor_Eduard_Onete_1997 a răspuns:

Destine implinite este un serial foarte frumos de dragoste dar nu prea il uramresc il uramareste verisoara mea si se uita de fiecare data la el.

| genoveva123 a răspuns:

Iffet si suleyman magnificul mie imi place
fundita?

| IrinaOana a răspuns:

Pretty little liars! E super serialul!