| Catalynutzzz a întrebat:

ce serial imi recomandati? funda cel mai frumos! big grin

11 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Game of Thrones, Spartacus, Dexter, Breaking Bad, House... Când le termini mă anunţi să îţi mai spun.Îi invidiez pe cei ce încă nu le-au văzut şi se pot bucura încă de ele.

| AleeSsandraa a răspuns:

The Vampire Diaries
The Secret Circle
The Firm
Missing
Memorie Perfecta
Micutele Mincinoase
Supernatural
Dexter
Fratii Grim
Merlin
Mesaje de Dincolo

| DarkNight123 a răspuns:

Dexter e crima e super smecher

| elenush17 a răspuns:

Anatomia lui Grey, daca nu l-ai vazut cumva. E foarte frumoshappy

| DragosGr a răspuns:

Dexter(Protv).

| Bogan9028 a răspuns:

Prison break - este vorba de 2 frati, unul este condamnat la moarte in urma unei crime pe care nu a facut-o, fratele sau intra in acea puscarie cu gandul de-al scoate de acolo inainte sa fie omorat, cei doi evadeaza cu alti 6 detinunti si incepe o adevarata "lupta"
Ezel- este vorba despre o tradare intre prieteni, unul dintre ei infunda puscaria pentru un jaf pe care nu l-a facut, dupa un timp, are loc o revolta in inchisoare, si cu ajutorul unui 'unchi' se 'transforma' intr-o alta persoana. Apoi vrea sa se razbune pe prietenii care l-au tradat, amandoua sunt excelent!

| Catalynutzzz explică (pentru Bogan9028):

Abia l-am terminat...este cel mai frumos serial existent smug

| Catalynutzzz explică (pentru Bogan9028):

De prison break era vorbatongue

| Bogan9028 a răspuns (pentru Catalynutzzz):

Uita-te la Ezel, imi doream sa nu se fii sfarsit... Ai multe de invatat din el, apuca-te si-mi zici apoi

| Ioan_Armand_Anusca_Popa_1995 a răspuns:

Uita-te la House M.D. merita!

| cezar90 a răspuns:

Iubiri secrete