| valentinamarinamary a întrebat:

O sa fie pariu cu viata sezon 3, si cate epsoade va avea sezonul 2? Am ajuns la 12 adica o sa se dea luni episodul 12 o sa fie mai mult de 13 pentru ca trebuie sa se rezolve problema vlad si anca!

5 răspunsuri:
| mVictoria a răspuns:

Sezonul 2 are 48 de episoade iar sezonul 3 momentan este uploadat pe internet pana la episodul 9, nu stiu daca la tv s-au difuzat mai multe.
In orice caz poti urmari si reurmari toate episoadele aici : http://www.iubiri-secrete.info/

| Jonas_1797 a răspuns (pentru mVictoria):

Draga zayra...a spus pariu cu viata, nu iubiri secretewinking

| mVictoria a răspuns (pentru Jonas_1797):

Vai scuza-ma laughing
sunt tare ingandurata.

| valentinamarinamary explică (pentru mVictoria):

Sa sti a era tare bine daca avea 48 de episoade laughing de iubiri secrete nu mai zic ca nu m-am mai uitat la el de 1 ann laughing

| mVictoria a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Scuze chiar eram cu gandul in alta parte. mii de scuze laughing