| Losnams a întrebat:

Oare e exatlon regizat? Se mai merita sa urmarim acest show? Voi va mai uitati? Vreau parerea voastră sincera.

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mai posteaza intrebarea de 50 de ori.

| Losnams explică (pentru Sn4k3):

Am pus-o de 2 ori, ai vreo problema? Daca nu iti convine, ignora.

| RobertMoon a răspuns:

M-am uitat la sezonul 1 si a fost ok, nu mi s-a parut nimic regizat in timpul concursului, decat finala care a fost o mascarada marca Kakanal D,, publicul a decis castigatorul,,. O prostie in opinia mea, oamenii aia 2 trebuiau sa concureze pe traseu, de-aia e concurs sportiv. Iar sezonul 2 mi se pare slab rau de tot, m-am uitat de 2 ori pana acum, iar concurentii cu mici mici exceptii mi se par SUPER SLABI, din 10.000 de oameni cat se lauda Kanal D ca au fost la castig au ales niste fete care nu stiu sa inoate, iar,, faimosii,, au o conditie fizica praf. Nu merita sa te uiti, eu am renuntat, mai ales cand am aflat ca vom juca cu SUA si vom pierde cu 10-0.

| Kerre a răspuns:

In mare parte toate show-urile sunt regizate.

| Savas10 a răspuns:

Eu ma uit de cand a aparut Exatlon, nu cred ca e nimic regizat, avand in vedere ca participa in mare parte sportivi care nu au treaba cu actoria si tot ce se intampla acolo e cat se poate de real.
Tu de ce crezi ca e regizat?

| Nicolcea_Tiberiu_2001 a răspuns:

Nu m-am uitat nici odată la emisiunea asta da nu știu săr putea să fie nici eu nu știu că nu m-am uitat nici macar o data la această emisiune