| George20123 a întrebat:

Odata am vazut un film horror despre niste tipi care filmau un documentar in casa unui om mai batran despre nevasta lui care murise dar era posedata si tinuta in subsol.Stie cineva numele filmului?

Răspuns Câştigător
| andrabella a răspuns:

Ce te pot ajuta este sa iti recomand filme de genu habar nu am care este cel care il cauti tu. De asemenea iti pot recomanda filme vazut de mine care au fost foarte bune. sper sa iti placa. Sunt filme noi ce le-am vazut si mie mi-au placut.

hunter's prayer
the invisibile guest
here alone
Get out
the phone
patriots day din viata reala
shut in
lion din viata reala
princelesss din viata rea mi-a placut foarte tare
coliziunea din viata reala
come end fine me
de groza siren, incarnate, the remains, omul din intuneric, the wailing, train in busan mi-a placut foarte tare, sacrifice e in genu cul l-ai descris tu, decay, neerja din viata reala, visions. sper sa iti placa filmele. eu le-am vauzt si mie mi-au placut

1 răspuns:
| andrabella a răspuns:

Buna sunt multe filme care au descrierea facuta de tine.