| anonim_4396 a întrebat:

Odata si odata ne putem aștepta la un sezon nou sau o noua serie Naruto? Cat de curand ma refer, am vizionat sute de anime-uri dar acesta chiar a fost epic pentru mine.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In loc sa umblii dupa fete, te uiti la desene cu naruto maruto si pokemoni

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cat de trist esti frate miu dai sfaturi pe TPU despre fete... fiecare se uită la ce vrea, nu ma cunoști sa iti dai cu parerea, asa pot sa îți întorc si eu zicând "Tu in loc sa dai sfaturi la oameni ce NU TI AU CERUT AJUTORUL pe TPU mai bine ai iesii in oras cu o fată", e un hobby relaxant sa ma uit la naruto, dupa ce vin de la muncă e cel mai bun mod de a ma relaxa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Doamne fereste, Esti adult si te duci la munca, si te uiti la desene.
Dar nu la orice fel de desene de adulti, ca southparh sau familly guy sau the simpsons.
Tu te uiti la desene de copii de 6 ani laughing)
wtf?
Nevasta-ta ce zice?
Ce hobby e ala, sa te uiti la desene de copii?
Hobby, daca zici ca muncesti, e sa iesi cu prietenii la un suc, sau sa faci un gratar, sau sa mergi la pescuit.
Nu sa te uiti la naruto.
Tind sa cred ca ma minti si esti mult mai mic, altfel daca esti adult, si te uiti la naruto, ai o problema.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Publicul animeurilor nu cuprinde doar copii si chiar adulti de peste 18 ani (marea majoritate), asa e, nu pot sa il nimesc hobby dar nu crezi ca dupa o zi stresanta ai nevoie să stai in pat si sa simți nevoia sa te uiti la ceva la care iti place? Nu, nu an nevasta deoarece am 19 ani dar cu un job full time in timpul săptămânii. Eu chiar nu am nimic cu tine personal dar ma deranjeaza ca iti dai cu parerea despre o persoana pe care nu o cunoști, e absurd faptul ca asta se întâmplă si pe internet... uh, stii unde vreau sa ajung. Paste fericit!

| Kepler a răspuns:

Uhm, este Boruto.