| daniel116 a întrebat:

Ok deci e destul de amuzant, caut un desen animat care l-am văzut acum aproximativ doi ani, este vorba de un om ce era bogat însă foarte zgârcit si nu mai tin eu minte, bine dar un puști il ajuta sa se schimbe. Oricum stiu ca este ceva legat de craciun, ideea e ca am vazut filmul asta cand am fost la bunica mea si as vrea ca sa il punem din nou în noaptea de craciun. Multumesc anticipat stiu ca e foarte comic ceea ce scriuu

2 răspunsuri:
| Emma24dsxd a răspuns:

Scrooge se numeste, este frumos, sunt filme si desene pe baza acestei povesti