| Teodor9878 a întrebat:

Pacat ca Aalekh e din nou nebun dupa ce a murit Sadhna. Cand isi mai revine? De fapt am vazut videoclipuri xu ultimul episod si acolo parea normal. daca freti sa vedeti ultimul episod din culoarea fericirii, scieti pe google culoarea fericirii ultimul episod si va da pe trilulilu.

Răspuns Câştigător
| cryna a răspuns:

Asa de naspa mi se pare filmul acum! pff, nimic nu e la fel fara sadhna.toti sunt tristi. nici macar toanta de malti nu ma face sa rad.

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Deci serialu ala e o tampenie straight face
Moare personaju principal sad Ce prostie...Macar daca murea cineva mai batran...

| iulianh a răspuns:

Nu isi mai revine.