| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce canal si cand se va difuza filmul patimile mantuitorului?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe niciunul. Dar găsești alte filme cu tentă religioasă: Iisus din Nazareth, în regia lui Zeffirelli (Pro Tv), Iisus, 1999 (11 apr., 21.30, Kanal D), Iosif, 2000 (11 apr, Kanal D, 13.45), Sf. Petru, 2005 (11 apr, 20.15, Naț), Baraba (12 apr, 20.30, ProCinema), Miracolul lui Iisus Nazarineanul, 2006 (13 apr, h 22.15, Naț)

1 răspuns:
| Blackwindowoxy a răspuns:

Intra pe google si cauta programele de televiziune.de exemplu : dai search pe google : program tv pro tv. Acolo iti va arata programul care va fi difuzat!