| Didi908 a întrebat:

Stiti pe ce canal da filmul "Patimile lui Iisus" si la ce ora? Trebuie sa-l dea in saptamana aceasta. Funda

6 răspunsuri:
| ateuNEGATIV a răspuns:

Cel mai probabil pe pro tv sambata noaptea ei mereu au bagat filmu e un fel de traditie presupun ca nu au altceva de bagat stai sa caut programul lor sasi confirm

| ateuNEGATIV a răspuns:

Iisus din Nazareth - luni-joi, ora 15:45, vineri, 22 aprilie, ora 16:00

| Allrc24 a răspuns:

Cine putea spune asta... tipic. daca omul intreaba cv dc faci bascalie de 2 lei? te crezi mare destept ateule?

| Allrc24 a răspuns:

Hai nu mai spune.frate deci nu inteleg daca esti ateu dc intri la categoria religie? sa faci caterincca de useri? sa plang? dc sa plang doar nu sunt fetita ca tine. esti mai destept? o gluma buna.esti un incuiat ateule. du-te la zoo poate iti vezi rudele mai intarziate in evolutie monkey monkey monkey dedicatie tuturor ateilor

| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

Superone?! ce canal mai e si asta?