| Andy04 a întrebat:

Auziti cand si pe ce canal incepe filmul Patimile lui Iisus?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZEU93 a răspuns:

A fost deja happy

| marius577 a răspuns:

A fost saptamana asta serialul pe pro tv de la 15:45 pana la 17:00.Astazi a fost de la 16:00 la 19:00(incluzand ultimul episod), deci nu cred ca va mai fi.

| mefree2fly a răspuns:

Zilele astea a fost filmul. In seara asta pe antena 1 la 22.00 incepe Maria Magdalena

| Madaliinaaa a răspuns:

Nu stiu, stiu doar de Iisus din Nazareth care e pe proTV la orele: 11:30 si la 16:00, in fiecare zi. Sper ca te-am ajutathappy

| aumih16 a răspuns:

Urat film de pasti! cum sa iti bati joc asa de mantuitorul nostru isus hristos! isus din nazareth e mai ok! cat de cat!

| aumih16 a răspuns:

Eu apreciez un lucru la patimile lui hristos! si atat! maia morgenstern care a jucat rolul maicii domnului maria! iar monica belucci pe maria magdalena! mel gibson a fost doar regizor! nu l-a jucat el pe iisus hristos! ci jim caviezel! pontiu pilat jucat de hristo shopov! luca lionello pe iuda! christo jivkov pe ioan! iar rosalinda celentano pe satana! claudia gerini pe claudia procles etc! de altfel filmul a luat 3 nominalizari la oscar! deci mel gibson s-a declarat multumim de asta! ma rog gusturile nu se discuta! eu inteleg ca mantuitorul nostru a fost rastignit pe cruce! da nici asa! cu demoni draci! da-o incolo! da in imaginile din biserica! arata ca isus hristos avea el jos undeva un sarpe! si un craniu! aici sunt de acord! dar asta cu demoni si draci e prea de tot! e prea sadic! sa se bucure asa demonul dracul ca e rastignit mantuitorul pe cruce! cu coroana de spini pe cap! cu cuie batute in maini si in picioare! cu rani pe corp! batut! etc!

| PeStraziGoale a răspuns:

Astazi la ora 00:15 parca pe Pro Tv