| SophieLoVeKorea a întrebat:

Pe cine preferati dintre Adela Popescu si Madalina Draghici?big grin
Al cui raspuns se potriveste cu al meu(primul ma refer)funda restul' vot:X

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Adela Popescu!
Bye, bye
www.WarAndRiot.blogspot.com

12 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Eu o prefer pe Madalina Draghici. Sincera sa fiu, nu am vazut performantele teatrale a celor doua actrite, insa la infatisare, mi se pare mult mai deosebita Madalina, mai ales in poza 10 din aceasta serie:
http://www.tvmania.ro/vedetele-la-premiile-tvmania-2010-36889.html

| Mihaela a răspuns:

Adela.

| CM7YRE a răspuns:

Adela Popescu happy

| Lorє๔คnค a răspuns:

Eu o prefer pe Madalina Draghici.

| ILoveUSoMuch a răspuns:

Madalina Draghici:X:X:X.o ador:X:X:X

| RagazzaDiPapa a răspuns:

Adela Popescu:X

| BuBu2403 a răspuns:

Adela Popescubig grin

| SweetCheeks22 a răspuns:

Adela popescu

| Diana06 a răspuns:

Madalina Draghici:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adela Popescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt dragute dar au si defecte.la madalina draghici e unul sigur:e slaba dar foarte frumoasa.adela popescu e cam distrabalata.nu prea imi place de ea. tie s-ar putea ca de ea sati placa.

| TrueLove12345 a răspuns:

Mie imi place andela popescu pe ea o cunosc de mai mult timp.
madalina draghici e frumusica dar mai mult imi place adela popescu