| Loly a întrebat:

1. Ce parere aveti despre telenovela "Iubire si onoare"?
2. Ce parere aveti despre Radu Valcan [Amir]?
3. Ce parere aveti despre Madalina Draghici [Ilinca]?
4. Ce parere aveti despre cuplul Radu Valcan & Adela Popescu?
5.Care este ACTORUL vostru favorit de telenovele romanesti?
6.Care este ACTRITA voastra favorita de telenovele romanesti?
Dau fundita! Voturi tuturor! :*

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce treabă are asta cu Familie&Relaţii?
Revino la categoria Filme!

| SophieLoVeKorea a răspuns:

1.Este o telenovela foarte frumoasa si chiar arata adevarata fata a generatiei noastre si exact ce se intampla cu adevarat intr-o tara araba.Pe scurt este o telenovela realista.
2.Radu este foarte frumos si talentat, si chiar i se potriveste rolul.
3.Madalina este destul de buna pentru o incepatoare, dar eu o prefer pe Adela:d
4. Un cuplu de milioane.Se potrivesc de minune si sunt bucuroasa ca aman2 si-au gasit iubirea.
5.Ioan Isaiu
6.Adela Popescu

| Inoue a răspuns:

Serios? Cati ani ani 82? Sfatul meu este sa nu mai stai toata ziua cu nasu'n televizor si să ne mai trăim si viata.Mai ales ca vine primavara plus ca televizorul ingrasa!

| Deeviiil a răspuns:

Heii:*
decilaughing
1.imi place destul de multhappy n`am vazut toate episoadele da mi se pare ok
2. ii destul de dragutbig grin ii se potriveste rolul
3.thinking imi place cum joacabig grin
4. una fff bunabatting eyelashes se potrivesc, si is atat de draguti impreuna:X
5. Dan bordeanu`
6.Adela
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii naspa de tot telenovela iubire si prostie...onoare.adela popescu etc se vede de la o posta ca se prefac