| AlexiaClaudia a întrebat:

Pe cine urati cel mai mult din naruto? Fata si baiat.Astept si motivul, vreau sa fac un clasament si am nevoie de foarte multe raspunsuri...plus ca veti primi si vot iar funda la primul care mi scrie.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Florinel a răspuns:

Raikage si Ino.La raikage ma enerveaza ca se crede cel mai bun si la ino plange mereu dupa sasuke, nu face nimic, daca il vrea inapoi sa lucreze in echipa cu ceilalti.

1 răspuns:
| Kanpeki a răspuns:

Kisame si Hinata. Kisame e enervant laughing ( prea se lauda in timpul luptei ) si Hinata e prea timida si fricoasa.