| EuEuEu_6779 a întrebat:

Cum adaug pe facebook intr-un grup noi membri?
Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
Primul care ma va ajuta v primi FUNDA.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK -->Cum adaug membrii noi la un grup?
Pentru a adauga membrii la grupul dvs., mergeti la grup si faceti clic pe „Adaugati Prieteni la Grup" in coloana din dreapta. De acolo, veti fi capabil sa inscrieti numele persoanelor din lista dvs. si sa ii adaugati la grup.
Pentru toate tipurile de grupuri (deschise, inchise, secrete), membrii grupului pot adauga prietenii lor. Alte persoane pot de asemenea sa solicite alaturarea la un grup si sa le fie confirmat de un administrator al grupului. Administratorul este incapabil sa invite non-prieteni la un grup, dar poate confirma cereri de la persoane care au solicitat sa se alature.
Bafta!