| ღChloeeღ a întrebat:

Pentru cei care au vazut filmul "Ultima oprire" ce impresie va lasat? Dau funda celui ma bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Eu am vazut filmul asearalove struck
Unul dintre cele mai frumoase filme pe care le-am vazut.
Oricat de mult a incercat acea fata sa supravetuiasca, sa nu o omoare pana la urma tot a omorat-o sad.
Faza aceea cand ia muscat degetul :-s ohhX_x.
Penibil a fost cand la sfarsitul filmului politistul i-a zis acelei fete ca cineva i-a spart biroul si ca sigur au fost niste vagabontilaughing. Si nu inteleg acel politist care tot zicea ca era biroul lui, cum de in acele zile care i s-au intamplat acele momente groaznice acelei fete nu era la birou!