| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au vazut harry potter si talismanele mortii 2, in trailer nu era cumva o parte in care cap-de-mort il intreaba pe harry dc mai traieste si el ii spune ca are pentru ce?
intreb pentru ca in film nu am vazut partea asta
mi-a scapat cumva(desi nu are cum pentru ca eram lipita cu ochii de pc:d)funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, asa este. Nu a mai aparut in versiunea finala a filmului, pentru cinema. Sunt o groaza de scene taiate.

2 răspunsuri:
| ra7ul a răspuns:

Faza de care zici are loc la sfarsti, cand Hagrid il aduce pe Harry la scoala, inapoi.Parca acolo era din cate imi amintesc.

| fanepop a răspuns:

Da este o partebig grin