| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care se uita la seriale/filme coreene! Va rog frumos sa-mi spune-ti si mie unde pot vedea "DREAM HIGH 2" pe tot cu subtitrare in romana!? FUNDA.Mersi!

Răspuns Câştigător
| Lush99 a răspuns:

Pai, stiu ca era intr-o perioada pe "peteava" dar din cauza. la toata chestia aia cu "video-ul a fost inlaturat..." nu cred ca il mai gasesti. In prezent se traduce pe Blogul lui Aniola. A ajuns doar la episodul 6: http://blogul-lui-aniola.blogspot.ro/2012/02/dream-high-2-online.html

| beatrice9849 a răspuns (pentru Lush99):

Ms! Dar cam in ct timp se traduce un episod(adica la cate zile/saptamani apare un nou episod tradus)?

3 răspunsuri:
| Lush99 a răspuns:

Nu am nicio idee cand se traduc. Poti intreba pe site, banuiesc.