| valeria_4369 a întrebat:

stie cineva ceva filme sau seriale coreene gen Dream High sau Boys over flowers?)))

Răspuns Câştigător
| Ditto a răspuns:

Da stiu o multime...si chiar unele pot fii downloadate.

sunt cateva noi.The musical
Vampirul procuror

Koizora(film)
Pianistul(film serial)
Jotei(serial)
Amillionares first love(film)
Lumea secreta a cuvintelor(film)
Mereu la prima intalnire(film)

-Coffe House
-It Started with Kiss
-It Started with Kiss 2
-Automs concerto
-Momo love
-City Hunter
-Jotei
Prince Producer
-Heartstrihns
-Sushine Angel

Si acum pe euforia tv la 19: 45 City hunter.(luni-joi)...iar dupa 16 Bad Boys si inca cateva tot pe eufoia de luni-vineri./.

Love Never Dies(Vampire).il gasesti cu substrare in romana pe "Viki.com
E un serial foarte frumoas mi se pare mult mai frumos decat Twilight:X

Mai vrei. trimiti mesaj dau site si mult mai multe filme...

6 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Sa nu uti de Medeleine: my sister, my love: secret: Coffe prince: it started with kis 1-2: mischievous kiss: hana kimi: you're ebautifullove struck :full house : my girl : virgin snow: a love to kill: plan b: my princess: koizora:d : buzzer beat : city hunter: 19 nineteen: portect the bos: heartstrigs: oh
! my lady: fog strot: flower boy ramyn: qoe sera sera:X:X::X:X...

| Ditto a răspuns:

Nu uita de dream hightongue...o sa fie sezonul 2 pe 30-ianuarie.dar noi cei din Romania s-ar putea sa-l vedeam mai tarziua.ca se obtine greu licenta pentru tara noastra(joaca alti actori)

| valeria_4369 explică (pentru Ditto):

.pacat ca se schimba actorii...imi placeau destul de mult cei vechi happy

| Ditto a răspuns (pentru valeria_4369):

Stiu.asta mi-am spus si mie insumi dar n-am ce facebig grin.crying... oircum noii actori pentru mine sunt deja vechi pentru ca ii stiu pe toti...si sunt foarte cunoscuti.mult mai cunoscuti decat cei vechibig grin

| 이벨 a răspuns:

"Secret Garden" si "My Girlfriend Is a Gumiho". Le poti vedea cel mai bine aici in romana: http://www.viki.com/.

| KimMinYoung6 a răspuns:

Vampirul procuror, two weeks, the master's sun