| Rain1 a întrebat:

Pentru cei care se uita sua au vazut American Horror Story: care este mesajul serialului? Am nevoie. happy
Nu este pentru un sezon anume.

Răspuns Câştigător
| marinaa9 a răspuns:

Hmm.din primul sezon asa zice ca asta e invatatura: Daca iubesti pe cineva faci tot posibilul ca acelei persoane sa ii fie bine iar din sezonul 3 : Nu iti cunosti niciodata cu adevarat puterea ( ca in cazul supremei, i-am uitat numelelaughing )

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pai fiecare serial e despre ceva

| marinaa9 a răspuns:

In primul sezon se prezinta o casa bantuita iar acolo se cunosc doi tineri si se indragostesc
In cel de-al doilea sezon este prezentat un azil si sincera sa fiu nu m-am uitat pana la ultimul episod caci mi se parea plictisitor
Iar in sezonul trei este vorba despre vrajituoare si cum ajung acestea sa puna diferite magii in practica.

| Rain1 explică (pentru marinaa9):

Stiu, am vazut sezoanele. Dar nu am intrebat ce se intampla in ele, ci mesajul, invatatura, daca vrei asa.

| marinaa9 a răspuns (pentru Rain1):

Hmm.din primul sezon asa zice ca asta e invatatura: Daca iubesti pe cineva faci tot posibilul ca acelei persoane sa ii fie bine iar din sezonul 3 : Nu iti cunosti niciodata cu adevarat puterea ( ca in cazul supremei, i-am uitat numelelaughing )