| anonim_4396 a întrebat:

Se uita cineva la American Horror Story? big grin
Restul episoadelor sunt la fel de infricosatoare ca episodul 1 (sezon 1 )? confused

Răspuns Câştigător
| SarahAviva a răspuns:

Nu este horror, dar lucrurile devin mai interesante de la un sezon la altul. In octombrie apare sezonul 4, in total vor fi 6. Povestea se schimba odata cu urmatorul sezon. Fiecare episod tine 43 de minute si alte cateva secunde. Exceptand titlul, AHS este un serial dramatic.

6 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

„American Horror Story" e un serial interesant. Nu e chiar așa horror precum crezi, e foarte mișto.
Și dacă tu numești înfricoșător așa ceva, oh, nu vreau să văd cum consideri un film cu adevărat horror!

| marinaa9 a răspuns (pentru positivity):

Ma refeream daca restul episoadelor sunt la fel de 'infricosatoare'..stiu si eu ca e un serial interesant

| Lisa01 a răspuns:

Deja a iesit al 3-lea sezon.Merita sa te uiti la el. Nu face parte din genul horror clasic ci chiar din contra te tine cu sufletul la gura.O sa te surprinda mereu.Bafta.

| SteinZer0 a răspuns:

Nu sunt la fel. Sunt mult mai bune dar depinde de tine daca le consideri infricosatoare sau nu. Eu nu mai tresar de la o vreme, te obisnuiesti.

| marinaa9 a răspuns (pentru SteinZer0):

La inceput mi se parea un serial destul de "morbid" ca sa zic asa, acum nici mie nu mi se mai pare a fi ca e infricosator

| SteinZer0 a răspuns (pentru marinaa9):

Este totusi bun pentru divertisment.