| 8mariastar a întrebat:

Pentru cine a vazut episodul 11 din Pariu cu Viata de pe 16. 04. 2012. Arata secvente din episodul 12 si arata ca Vlad o inseala pe Anca cine a vazut mai bine poate sa-mi spuna si mie cu cine o insela Vlad pe Anca! Va rog dau

Răspuns Câştigător
| valentinamarinamary a răspuns:

O inseala cu doris! Si cred ca era beat si s-a dus intr-o camera si bogdan a trimis-o pe aia acolo si el a acceptat fiind beat dar daca te uiti atent la promo cand intra anca el tinea mainile pe corpu aleia si se sarutau deci si el e intr-un fel de vina IN NICI-UN CAZ NU E NADIA +ai vazut ca aia doris SA DAT SA-L PUPE si la jocul ala si a tras-o anca si deci asa cred si mai cred ca el o sa plece din casa ca are 18 ani si poate sa se duca inapoi la apartamentul lui dar cred ca anca va fi distrusa si cred ca va dura ceva timp cearta gandeste-te ca nu au vorbit 1 saptamana si 5 ore laughing din cauza lu boala lu masa ...deciiii daca mai afla cineva sa ne spuna si noua!

3 răspunsuri:
| izabela1234 a răspuns:

Cu Doris

| andreea16a a răspuns:

Vlad o inseala pe anca cu doris. pentru ca era drogat sau beat si credea ca doris ii anca.

| XxloveXmusicxX a răspuns:

Eu sincera sa fiu cred ca cu nadia pentru ca ei ii placea de Vlad
s-ar putea sa fi fost drogat de bogdan dar e doar o banuiala
sau probabil a fost provocat de cineva s-au nu gasesc o alta banuiala
dar am vazut in urmatorul episod din pariu cu viata cand anca i-a intrebat pe istia unde e Vlad si bogdan a ranjit cam misterios s-ar putea sa fie el de vina dar... nu prea stiu cu cine o insala pen ancuta.
Funda?happysad
sper sa il ierte pe Vlad si sa ramana in preuna si caa Vlad sa ii spune ancutei ce s-a intmplat cu adevarat
kiss