| KlausMks a întrebat:

Pentru fani Anime am o intrebare. Nu vi se pare ca Animeurile mai vechii 1995 in sus sunt mai frumoase decat cele de acum si nu ma refer la calitatea videoului? ci la povestea animeurilor vechi

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Majoritatea da, dar nu toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca fiecare anime este frumos, daca lasam la o parte calitatea video-ului tongue Nu conteaza anul sau asa. happy

| KlausMks explică:

Bine mai sunt excepti dar majoritatea ce apar acum sunt in mare parte echii..si mai stiu eu ce incurajeaza hentai...

| Ade30 a răspuns:

Nu toate