| CrystalRose12 a întrebat:

Am o intrebare pentru toti fanii animeurilor... Imi puti da o lista destul de lunga cu descrieri despre animeurile voastre preferate? Daca puti cat mai repede!
Ps sa scrieti ce fel de serial e!

Răspuns Câştigător
| sunetul a răspuns:

1.Naruto
2.Bleach

Preferinţe mai ciudate de ale mele.
1.Berserk - acţiune, dramă, psihologic, mister.
Acţiunea se petrece într-o perioadă medievală ...destul de greu de explicat, dar m-au atras aspectele psihologice.
2.Lain - Psihologic, mister.
O fată de liceu care datorită tehnologiei ajunge să se creadă dumnezeu. Cam cu asta am rămas.
3.Ergo proxy - Sf, psihologic, acţiune, mister.
O poveste de dragoste, o lume ireală condusă de roboţi, aspecte psihologice,...
4. Lovely complex - comedie, dragoste.
5...

| CrystalRose12 explică (pentru sunetul):

Felicitari Tot asa! Sper sa imi mai raspunzi la intrebarii!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Exorcista a răspuns:

Hell Girl - se bazeaza pe existenta supranaturalului, care permite oamenilor, printr-un pact ce ii va duce in iad, sa se razbune pe cineva cauzandu-i moartea.