| anna_3121 a întrebat:

Pentru fani serialului "Prrety Little Liars" am auzit cä al doilea sezon apare pe 14-15 iunie. Întrebarea mea e cä stiti dacä o sä aparä tot sezonul sau numai câte un episod?

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

O sa apara pe 14 septembrie, episoadele la diferenta de o saptamana.(din miercuri in miercuri)-asa era sezonul trecut.love struck

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Numai cate un episod, normal ca nu toate.

| unknownn a răspuns:

Pai nu ma uit la serial dar iti zic sigur ca apare cate un episod... zice ca al doilea sezon incepe pe 14-15 iunie