| lenalle a întrebat:

Pentru fanii anime^^: care a fost primul vostru anime si la ce varsta l-ati vazut?^^

Răspuns Câştigător
| loveiseverything a răspuns:

Primul meu anime a fost Sailor moon, cred ca aveam vreo 4-5 ani : )) tin minte ca ma uitam impreuna cu soramea si dupa aceea am vazut dragon ball(son goku) pe tvr1.Mai tarziu cand aveam pc si net am inceput sa vizionez mai multe anime-uri pana atunci vazusem doar sailor moon si dragon ball.Bye!

16 răspunsuri:
| xMihaela a răspuns:

Tokyo Mew Mew la 8 ani

| annahandball a răspuns:

Naruto a fost primul meu anime care l-am vizionat! Aveam vreo 9-10 ani can a aparuto pe Jetix cred! Acum urmaresc multe animeuri online pe anime.kage.ro inclusiv continuarea seriei Naruto.
Al tau care a fost?

| ArcAnna a răspuns:

Ca toti copii de varsta mea. pe la 7-8ani Pokemon

| Yumitsu a răspuns:

Primul a fost Monochrome Factor big grin L-am privit la sfarsitul anului trecut, 14 ani. Al doilea a fost Bleach, de care m-am indragostit enorm si am hotarit sa invat japoneza^^

| Darkrosse a răspuns:

Detective Conan la 3 ani:X acum am 18 si tot il urmaresclaughing

| Buii a răspuns:

Primul meu anime vazut a fost sailor moon la varsta de 5-6 ani

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Kaleido Star. Pe la 12 - 13 ani thinking

| daydreamer a răspuns:

Kaleido Star sau InuYasha pe la 7-8 ani.
Have a nice day!

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

La varsta de 6-7 anii, pokemon

| Alexanderrrrr a răspuns:

Deci primul meu anime a fost naruto pe care l-am vazut la 10 ani parca nici nu mai tin minte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fana anime ^_^...dar a fost Pokemon (4 ani)

| KatherinePierce1864 a răspuns:

Cei ala anime?

| Andreeax3 a răspuns:

Primu`. Lolita nu mai stiu varsta

| lenalle explică:

Haha annahandball al meu a fost pokemon l varsta de 5 ani si apoi inuyasha la 6 ani ^^

| Angelina_5144 a răspuns:

Naruto si dupa aia kilari.

| alexadi04 a răspuns:

dragon ball pe TVR 1