| Valentyn22 a întrebat:

Pentru fanii anime stiti ceva de Fairy Tail o data cand va reincepe sau despre Bleach ceva?
DAu funda...

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey.
Despre continuarea anime-ului Bleach nu se aude nimic. Doar despre manga ce se afla in ultimul arc. Asa ca urmareste povestea din manga http://shinobi-fansub.ro/forums/bleach-manga/

Cat despre anime-ul Fairy Tail.
A fost confirmata, de Masashima, continuarea primei serii. Inca nu se stie data inceperii.

2 răspunsuri:
| Tensai a răspuns:

Fairy tail s-ar putea sa reinceapa in primavara 2014 nu e sigur dar asa se "zvoneste"

| Pewdelia a răspuns:

Bleach nu cred ca va reincepe.Iti recomand sa urmaresti sie-uri ca animekage.com/ro