| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii Naruto Shippuden voi de ce parte sunteti mai ales ca acum a aparut episodul 206: NaruSaku sau NaruHina?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

NaruHina

| BellsC a răspuns:

NaruHina:X.cred ca e din obisnuinta sa fie NaruHina si SasuSakulaughing. Oricum acum pe bune cred ca Naruto e mai bine cu Hinata...Sakura cand era mica era nebuna dupa Sasuke...pff acu sa se duca dupa el ca din tot ce facea Naruto pentru ea. niciiodata nu i-a placut.x(
laughingscuze.:X:X:X NaruHina :X:X:X

| perenasop a răspuns:

NaruSaku imi plac.
Eu ii aseaman foarte mult cu Minato cu Kushina.
E super!
Aud clopote de nunta!

| narutotruefan a răspuns:

Pai eu merg pe ideea cu narusaku pentru ca na...naruto si hinata par sa fie doar prieteni...dar acum ca naruto s-a suparat intrunfel pe sakura, nu mai stiu ce sa cred; dar poate naruto si sakura se vor impaca si sakura va simti ceva real pentru naruto vor ajunge sa fie mai mult de cat prieteni; cine stie? :p

| AlexiaClaudia a răspuns:

NaruHina dar cel mai mult imi place de sasuke

| SPINAKZU a răspuns:

NaruSaku, e cel mai tare!

| AliceInMordor a răspuns:

NaruHina...Sakura ma enerveaza...

| AliceInMordor a răspuns:

Narutotruefan sunt de acord cu tine ca cuplul nh nu prea are cum sa existe da mie tot imi place mai multbig grin

| yssabela a răspuns:

Narusakulove struck

| catalina88 a răspuns:

Narusaku se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Narusaku se potriveste. ea ganditi-va ca sakura si ceailalti vor sa-l omoare pe sasuke cum sa fie cu el sakura daca el va muri?

| JustForYou_2568 a răspuns:

NaruSaku4ever!