| wizopo a întrebat:

De ce credeti ca fanii narusaku sunt foarte putini in comparartie cu fanii naruhina? Si daca o sa-mi da-ti raspunsuri gen : "uras anime" sau "ce ne intereseaza pe noi" mai bine va aptineti. Ok? E doar pentru fani naruto. big grin

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

Cine are nevoie de romance intr-un anime cu ninja(sau ma rog asa a inceput). Acum sincer mai bine se rezuma la lupte care deja nu mai au nici o legatura cu ninja.

7 răspunsuri:
| Alice1122 a răspuns:

Eu zic pentru ca hinata îl place pe naruto încă din copilărie dar sakura încă îl place pe sasuke de cuplul narusaku nu cred ca o sa meargă

| SPINAKZU a răspuns:

Eu stiu ca narusaku este al doilea cel mai dorit cuplu [din naruto] dupa sasusaku, naruhina stiam ca e dupa thinking acum nu stiu daca gresesc sau nu.

| ღHinataღ a răspuns:

Kishimoto a zis narusaku, deci narutusaku ramane.mie imi convine, sunt fan sasuhina

| VLAD_2677 a răspuns:

Intra pe google!

| xDanix1998 a răspuns:

Frate eu am un raspuns pentru tine sakura nul mai place pe sasuke aproape de loc in schimb inca de la inceputul narutoo shippuden sakura incepe sal place pe naruto+ ca sakura s-ar potrivi mai bine cu naruto decat hinata serios hinata e pre blanda eu sunt fan narusaku fani sususaku ei nu mai au nici o sansa

| Crista_Marius_1995 a răspuns (pentru xDanix1998):

Eu sunt cu tine cred ca narusaku ie mai bine decat naruhina sau sasusaku pentru ca am vazut ceva pe youtube ca in desene naruto si sakura se pupa pe gura uau

| vanilladroid a răspuns:

Poate pentru ac sakura inca il place pe sasuke si din cate stiu si la naruto o sa-i placa de hinata dar nu cred ca va arata ceva in episoade ca sunt impreuna sau se pupa ca e vorba de misiuni si batai happy e doar parerea meu :d