| Danyelusha a întrebat:

Pentru fanii PARIU CU VIATA. Cum s-au indragostit Vlad si Ancuta? Povestiti, daca se poate mai mult big grin FUNDA!

Răspuns Câştigător
| logatcamembru a răspuns:

Deci..imi aduc de-aminte k Vlad a facut primul pas. el s-a ind primul:X...:x el tot vb cu ea cand s-a mutat, ea atunci era suparata de cele int cu desene :(, si cand s-au sarutat amandoi au vrut:X:X:X:D poti vedea aici clipu cu caii:)) : http://www.youtube.com/watch?v=nZLzTgRYBJc&feature=related

si aici.:X: http://www.youtube.com/watch?v=AHulNo0O4Zw&feature=related
:x

3 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Bubu a mers acasa la Vlad, si au baut amandoi. A veni mama lu bubu si cand a vazut ca a baut i-a sps directorul-ui. Drirectorul a vb cu unalaughingde la camin:d care a aflat ca Vlad este orfan(nu are parinti) apoi au decis sa-l ia la camin.big grinbig grin sper ca int:X apoi andrei si ioana au vrut sa-l ajute si la infiat ..dmn popa:X:d. S-a mutat cu fam popa, si din cate am int va sta acolo pana va inplini 18. :d apoi povestind cei doi sau ind:X:X:X sper ca ai int cevalaughing:d

| Danyelusha explică (pentru logatcamembru):

Am inteles, si mai vreau sa te intreb ceva. Cine si-a dat primul seama ca s-a indragostit si cine a facut primul pas, si imi poti explica te rog, ce s-a intamplat atunci cand Vlad si Anca au fost la acel carusel pe caii aceia? De acolo am inceput eu sa ma uit big grin Iti dau FUNDA big grin

| logatcamembru a răspuns (pentru Danyelusha):

Deci..imi aduc de-aminte k Vlad a facut primul pas. el s-a ind primul:X...:x el tot vb cu ea cand s-a mutat, ea atunci era suparata de cele int cu desene :(, si cand s-au sarutat amandoi au vrut:X:X:X:D poti vedea aici clipu cu caii:)) : http://www.youtube.com/watch?v=nZLzTgRYBJc&feature=related

si aici.:X: http://www.youtube.com/watch?v=AHulNo0O4Zw&feature=related
:x

| ღtuweetyღ a răspuns:

Vlad s`a indragostit de inocenta ancai. iar anca a incept sa-i placa de vald prin faptul ca era mai diferit decat ceilaltisi ca putea sa-i spuna aproape orice