| Aiureeaaa a întrebat:

Cine e [nici nu stiu cum sa ii zic]...pff......fata aceea cu care este surprins Vlad de Ancuta in Pariu cu Viata?

Multumesc frumos! :*

5 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

Tipa e Doris Floris Frumusescu(asa cum ii zic eu=))))). In film o cheama Doris.
http://www.youtube.com/watch?v=Lq1lTh-rw_g
Uite-o aici pe Doris.

| Aiureeaaa explică (pentru Huehuehuehuehue):

De la desene?rolling on the floor

| Huehuehuehuehue a răspuns (pentru Aiureeaaa):

Da.asa ii zic eurolling on the floor de la viata in acvariulaughing))))))))

| Luissa123 a răspuns:

Asta din episodul urmator da? din cate stiu era doris

| andreea16a a răspuns:

Vlad o inseala pe Anca cu Doris (tipa aia roscata la care s-a da t Rafael si ii zicea "Bomba bombelor") dar Vlad era drogat de Bogdan si credea ca e Anca. Iar dupa asta Anca o sa'l faca gelos pe Vlad.