| Danyelusha a întrebat:

Pentru fanii PARIU CU VIATA. Spuneti-mi, va rog, cum au ajuns Vlad si Ancuta sa se indragosteasca?

Răspuns Câştigător
| aleally98 a răspuns:

Ce ai scris mai sus este total gresit deoarece ei au inceput sa se placa unul pe altul cand Vlad s-a mutat acasa la Anca deoarece mama Ancai, Mara, la infiat.

4 răspunsuri:
| k1d0o a răspuns:

Sincer nici eu nu mai tin minte straight face

| Cristinna10 a răspuns:

S-au intragostit atunci cand Vlad s-a mutat in casa Anghel.Atunci ei au inceput sa fie mai apropiati happy

| Mitelson a răspuns:

Pai e simplu.
Acum 4 episoade Vlad a fost busit de o masina si prin apropiere era Anca.
Ea a venit la el... l-a ajutat sa-si mai revina putin si asa s-au indragostit.

| aleally98 a răspuns (pentru Mitelson):

Ce ai scris mai sus este total gresit deoarece ei au inceput sa se placa unul pe altul cand Vlad s-a mutat acasa la Anca deoarece mama Ancai, Mara, la infiat.