| ruxyrusu a întrebat:

Pentru toti fanii naruto am o intrebare: cand va muri naruto si cum?
Si inca o intrebare pentru adevaratii fani: cine credeti ca va fi iubita lui naruto?
Cine raspunde concret dau fundita...

Răspuns Câştigător
| AnyaLyzzy a răspuns:

Nimeni nu are cum sa stie daca Naruto va muri sau nu, toate acestea sunt doar nuste supozitii,deoarece nuci macar nu s-a terminat inca realizarea acestui film, in ceea ce priveste cu cine ar ramane Naruto ar fi frumos ci Hinata sau Sakura, dar ramane de vazut. Sper ca te-am ajutat.Pa!

2 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Stai putin...nu cred ca va muri.laughing adica peronajul principal din animeu sa moara?
Probabil Hinata nu stiu sigur daca chiar va avea una.

| Casandra a răspuns:

1.Naruto va muri cand se va termina animeul
2.Eu cred ca nu va avea iubita laughing