| dayanera a întrebat:

Intrebarea este pentru fanii Naruto Shippuden.Credeti ca Minato (al 4 hokage) se afla in sicriul pe care i la aratat Kabuta la Madara?

Răspuns Câştigător
| mariusxd a răspuns:

Al 3 -lea raikage e deja in lupta. in scriul ala e ori yondaime ori fratele lui madara ori primul hokage zic eu. ca variante. in orice caz lu madara ii era frica.

3 răspunsuri:
| Famelia11 a răspuns:

Nup:X

| BeyonceFan a răspuns:

Nu. Acolo se afla al 3-lea raikage. Scuze in cazul in care voiai sa afli singur din episoade, dar nu m-am putut abtine. Sper ca te-am ajutat!

| Loome a răspuns:

Era corpul oroginal al lui Madara. După moaca de nuanță închisă și părul scurt și sharinganul în dreapta(în ochiul stâng îl are Kakashi) Tobi(adică ăla cu capă neagră cu nori și cu masca portocalie) e Madara, dar în corpul lui Obito. Culoarea închisă a pielii indică faptul că e un edo tensei de nivel mai bun decât maidanezul edo tensei folosit în al 4lea război ninja.