| Bianquis a întrebat:

Phaai I don't want to see am vazut acum ceva timp un film in care era o fata blonda care mergea la colegiu si colega ei de camera o ducea mereu la petreceri unde beau foarte mult.si au tot baut pana cand le-a scazut mediile si ea s-a indragostit de un baiat.cu ajutorul acestuia blonda sa last de baut dar pritena e nu. odata cu absolvirea colegiuliu, colega ei de camera si cu alte fete au sarbatorit cu alcool.blondaa plecat iar celalalte fete fiindca au ramas fara bautura au plecatla o petrecre.ma rgo cam asa cedva. dr la sfarsit colega de camera a feteiblonde moare dela alcool.cum se numestepuppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| fluturasul a răspuns:

The party never stop: diary of a binge drinker (viata ca o petrecere) cu Sara Paxton

http://www.imdb.com/title/tt0843868/

5 răspunsuri:
| Bianquis explică:

Nu
nu e pronolaughing)

| zalisa a răspuns:

Viața ca o petrecere happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De care film porno sau ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste cazul sau filmul?

Răspuns utilizator avertizat