| DanBalan2001 a întrebat:

Hey e bun Colegiu economic?
Dupa absolvirea lui imi voi putea deschide o afacere?

2 răspunsuri:
| Alle23 a răspuns:

Nu poti sa-ti deschizi deodata o afacere laughing trebuie bani, resurse, acte, alea alea, sunt multe pana la deschiderea unei afacere, dar nu imposibil

| Acid007 a răspuns:

Liceul îţi pune bazele dacă eşti dispus să colaborezi cu cadrele didactice. Cred că indiferent de ce liceu faci poţi să îţi deschizi o afacere folosindu-te de cercetare pe internet. Ce îţi trebuie cu adevărat e să ai o idee de afacere, un plan bun de afacere, voinţă şi încredere în tine. Încearcă să stai pe lângă oameni care cred în tine! Baftă!