| symo_2617 a întrebat:

Am vazut mai de mult pe axn... un film suuper dragut...Era o fata blonda (o adolescenta) care se mutase in alt oras pentru a urma liceul(sau facultatea nu mai stiu sigur) si acolo s-a imprietenit cu colega sa de camera si mergeu mereu la petreceri, nu mai invatau si o dase si pe bautura, mama ei a aflat si apoi prietena asta a ei(colega) a mers la o party si a baut suuper mult si a murit! Cine stie poate cum se cheama filmul? fundita:X

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

"Viata ca o petrecere "winking a rulat mult timp si pe Halmacrk

2 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Nu ai pentru ce ma bucur ca am putut sa te ajut

| symo_2617 explică:

Multumesc mult:X