| CPR a întrebat:

Acest topic este dedicat lui Serban Huidu moderatorul emisiuni Cronica carcotasilor, care a suferit un grav accident la schi in Austria, aici puteti posta urarile voastre de insanatosire pentru el.

PS. Stiu ca TPU, este un site pe care se pun intrebari dar acum vreau ca fani Cronici carcotasilor sa se mobilizeze si sa scrie cateva cuvinte pentru Serban.

14 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am stat cu sufletul la gura si am asteptat ca toate sa fie spre bine. Ma bucur ca acum Serban Huidu este in afara pericolului. Sper sa se refaca cat mai repede si sa-l revedem din nou la Cronica. Toate cele bune si cel mai important cu sanatate - atat pentru Serban Huidu cat si pentru toti utilizatorii TPU

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu îi urez multa sanatate si sa dea Dumnezeu sa se faca bine.

| darrio2007 a răspuns:

Insanatosire grabnica pentru Serban.

| Barajag a răspuns:

Insanatosire grabnica!
Bafta!

| Ciprian a răspuns:

Insanatosire grabnica!
Sper sa se faca bine!

| paupaulapaulina a răspuns:

Insanatosire grabnica...
Sper sa se faca bine pentru a-si continua emisiunea la " Cronica Carcotasilor " big grin
Eu nu ma prea uit, dar ce vor face fanii lui confused
Dumnezeu sa ii ajute sa se faca bine.

luciana
| luciana a răspuns:

Sa-i ajute Dumnezeu sa se faca bine si sa revina in sanul familiei si din nou pe ecran, amuzandu-ne ca nimeni altul...

| xGyAx a răspuns:

Doamne ajuta-i sa nu moara ca nu mai am la ce sa ma uitcryingCred ca ma apuca plansul

| babaliba a răspuns:

Sanatate...chiar nu stiam asta

| SerbanElyan a răspuns:

Chiar?! ...saracu de el...

| DannutzΦ a răspuns:

Pai si care e faza?

| Adetomi27 a răspuns:

Serbane, iti urez insanatosire grabnica si sa vii sa ne amuzi in continuare. Ce ar face cronica carcotasilor fara tine? Dar noi fara cronica? Suntem alaturi de tnin lupta pentru viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma prea uit la carcotasii dar il stiu de cand eram mica.si imi doresc sa se faca bine! Deci insanatosire grabnica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand nu stiu de ce nu este scrisa aceasta afirmatie pe un cont cu numele emisiuni iar in al doilea rand da! imi pare foarte rau de ce s-a intamplat sad probabil ca a venit timpul fiindca s-a ras(batut joc de rea multi oameni) intr-adevar avea si mai are in el un talent de a face oamenii sa rada chiar aseara m-am uitat la emisiune si am ras foarte mult desi unele secvente erau din emisiuni mai vechi si sper sa nu fie chiar atat de grav accidentul care l-a suferit si sa revina inapoi in emisiune sa ne readuca zambetul pana la urechi...