| valentinamarinamary a întrebat:

Poate cineva sa-mi dea si. teul unde pot vedea pariu cu viata sezon 2 episod 8 sau nu a aparut inca pe net?

Răspuns Câştigător
| IoanapSG a răspuns:

Ti-am spus ca o sa-ti dau astazi un program unde poti vedea Pariu cu viata episodul 8 sezonul 2.

Fa clic mai jos unde este scrisul cu albastru.

http://www.pariucuviata.net/......nul-2.html

11 răspunsuri:
| tibi2000 a răspuns:

Este in seara asta la televizor pe Protv

| valentinamarinamary explică (pentru tibi2000):

Sunt in Italia ..nu pot sa-l vad ca nu am nici decodor din Romania aici.

| CrissuCristina a răspuns:

Voyo.

| IoanapSG a răspuns:

Imi pare rau dar am cautat aproape toata ziua pe calculator si nu l-am gasit.
Til dau maine daca vrei.

| CoCoMona a răspuns:

Am auzit ca le poti vedea aici: http://voyo.ro/

| Sҝϊττlεs a răspuns:

Uită-te la ora 20:30 pe net.
Uite un site unde poți să te uiți la TV live, oriunde te-ai afla:

http://www.cool-itv.net/

Merge doar pe Internet Explorer, dar totuși sper să te ajute.

| valentinamarinamary explică (pentru Sҝϊττlεs):

Poti sa mi-l dai direct adicA Am auzit ca e pe voyo de azi de la 10 dimineata si nu ii gasesc poti sa-mi dai siteul direct ca ce mi.ai dat tu nu merge si sunt cu explorer!

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru valentinamarinamary):

Ce mă? Jur că ori sunt proastă că n-am înțeles ori tu nu te-ai exprimat corect.Alege una din variante.

| valentinamarinamary explică (pentru Sҝϊττlεs):

CE? am zis daca poti sa-mi dai un site cu episodul 8 pentru ca ce mi.ai dat tu nu merge
!

| Sҝϊττlεs a răspuns (pentru valentinamarinamary):

La ora 20:30 e pe ProTv, te poți uita Online pentru că am văzut că ești în Italia și nu poți altundeva, iar episodul 8 apare astăzi.