| Ghihanis_Andreea_Cosmina_1995 a întrebat:

Buna TPU? cine poate sa imi dea si mie un link pentru a vedea primul episod din primul sezon din Pariu cu viata?

3 răspunsuri:
| MyaEmy a răspuns:

Daca iti faci cont pe site-ul "Voyo", poti vedea toate episoadele din Pariu cu Viata de la inceput pana acum.
Sper ca te-am ajutat happy

| Ghihanis_Andreea_Cosmina_1995 explică (pentru MyaEmy):

Multumesc oricum, dar eu vreau doar sa vad primul episod din sezonul 1

| MyaEmy a răspuns (pentru Ghihanis_Andreea_Cosmina_1995):

Cu placere kiss dar sa stii ca si eu am cautat primul episod din sezonul 1 si nu am gasit decat o parte mica din el(pe youtube).Eu te sfatuiesc sa-ti faci cont pentru ca garantat nu cred ca-l vei gasi in alta parte.