| andreeahehe a întrebat:

Poate sa imi zica si mie cineva un serial drama/supernatural/mitery? Dau funda pentru cel mai fain serial...

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Blood Ties. E o poveste politista, cu vampiri, ar putea fi considerata thriller, e drama si episoadele sunt bazate pe mituri urbane[creaturi supranaturale]. E si de dragoste, un triunghi amoros interesant. Merita vazuthappy

2 răspunsuri:
| An0N1M a răspuns:

Pai pe Discovery este vinerea de la 22:00 Fenomene stranii si tine 2 ore, si e chiar marfabig grinFunda?

| PrecioussGirl a răspuns:

The vampire diaries :X