| nikyreed a întrebat:

Poate stie cum de numeste filmul, gen fantastica: Era un frate si o sora mi se pare si se jucau in monopoly sau tot o joaca asemanatoare si la fiecare nivel trebuiau sa treaca de niste obstacole, erau si animale acolo gigantice, demult l-am privit si nu prea tin minte, poate stie cineva vreun film asemanator

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Zathura (asemanator)

| FaraNumePls a răspuns:

Jumanji

| TheRealFantasy a răspuns:

Jumanji, cum spun si cei de sus, dar e cel din 1995 cu Robin Williams.

Ceva similar cu asta ar fi Spiderwick Chronicles sau Zathura pe care l-a mentionat NLS.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Jumanji

| Lucian_Ciuchi_1991 a răspuns:

Jumani cu robin williams