| LLLLLccccCCCcccCCC a întrebat:

am privit mai demult un film cu un soarece care chiar era imbracat in haine si nu tin minte cum se nemeste filmul.Tin minte un moment cind soarecele se baga la robinet ca sa scoata un inel cazut in teava si se pierde stie cineva cum se numeste filmul dau funda va rog mult!

Răspuns Câştigător
| HaKa93 a răspuns:

Stuart little
sunt 2 filme si un serial cu el

4 răspunsuri:
| BoomBoomPow a răspuns:

Flash away. da totusi nu cred ca e asta. aici soarecele se pierde altfel. sper totusi sa fie asta

| BoomBoomPow a răspuns:

Sau Ratatouile

| ana279 a răspuns:

Stuart cred... daca avea un hanorac pe el atunci asta ehappy