| Feri2002 a întrebat:

Pot schimba una din limbile subtitrarilor filmelor de pe Netflix? Sunt in Olanda la o ruda si au Netflix pe un Smart TV. Cand vreau sa aleg limba subtitrarii unui film vine olandeza (implicit), engleza, turca, spaniola si inca ceva. M-am uitat pe Internet si am vazut ca pot edita setarile contului ca sa schimb limba implicita, dar nu vreau sa fac asta. Nu vreau sa schimb limba implicita, ci doar sa adaug limba romana printre acele subtitrari de mai sus sau inlocuiesc una dintre ele (spaniola, pe are nu o stie nimeni din casa). Este posibil?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt filme care au subtitrare in ro sunt care nu au, depinde, si pe smart tv poti vedea ce sub sunt disponibile

Răspuns utilizator avertizat