| anonim_4396 a întrebat:

Primul raspuns corect primeste fundita!
In Zack si Cody o viata minunata pe punte este un episod in care Zack face desenele alea (stranutand) si London le cumpara si il pacaleste pe Zack cu banii si etc. sigur il stiti. Va rog dati-mi site-ul sa il vad si eu sau numele episodului sau numarul dar sa fie sigur ca e asta...
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| klameteo a răspuns:

Intri pe www.deseneanimateonline.net si dai pe lista desene, apesi pe o viata minunata pe punte si cauti episodul 25, se numeste bucataria lui casanova. Funda?

| Teodora201 a răspuns (pentru klameteo):

Am scris daca dau funda sau nu happy

| klameteo a răspuns (pentru Teodora201):

Ai scris

| klameteo a răspuns (pentru Teodora201):

Imi dai sau nu?

7 răspunsuri:
| klameteo a răspuns:

Multumesc!

| tudorvampirul a răspuns:

Da